Skip links

Sağlık Turizmi
Reklam Ajansı

Dijital pazarlamanın sağlık turizmdeki rolü nedir? Daha fazla müşteri adayı ve randevu...

Gelişim odaklı sonuçlar üretiyoruz, Sektör liderleri ile çözüm ortağıyız.

Neden Biz {analitik}(esnek)[yenilikçi]

Sağlık CRM'i

Dijital kanallardan gelen potansiyel müşteri verilerini dinamik olarak tek platform üzerinde topluyoruz. Bu sayede, randevu organizasyonlarını profesyonel ve etkili bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

Dijital Reklamlar

Hastaların talep ve iletişim formları doldurmasını sağlıyoruz.Her mecranın pazarlama araçları ve gereksinimlerini doğru, dozunda ve yerinde kullanarak başarıyı kaçınılmaz kılıyoruz.​

SEO Optimizasyon

Sitenizi detaylı bir şekilde analiz edip, ne tarz içeriklerle daha iyi noktalara gelebileceğinizi inceliyoruz. En uygun materyaller ile yüksek performans göstermeniz için içerik çalışmaları yapıyoruz.

— 94.6 Müşteri Memnuniyeti

Sorunlarınızı Biliyoruz

Sağlık sektöründeki tüm problemlerinizi biliyoruz ve onları çözmekte oldukça iyiyiz. Potansiyel müşterilere ulaşmaya hazır mısınız?

Reklam Tanıtımlarım
Neden Reddediliyor?

Dönüşüm Maliyetlerim
Neden Çok Yüksek?

Bütçemi En Verimli
Nasıl Kullanmalıyım?

Yakında

CRM Sistemi

Tüm hastalarınızı tek bir panel üzerinden kontrol etmek harika değil mi? CRM mevcut ve potansiyel müşterilerle etkileşiminizi yönetmenizi sağlayan bir araçtır.

%18 Dönüşüm Artışı

ChatBot

Müşteri temsilcileriniz aktif değilkende ChatBot sayesinde müşteri dataları toplamaya devam edin...

— 87.6 Customer Satisfaction

Performans Raporlama

Tüm performans kanallarını tek ekran üzerinden dinamik olarak takip edin...

Bring your ideas to life with an intuitive visual editor. Create, edit, and customize your website.

Simple Pricing

Use customer data to build great and solid product experiences that convert.

Contact

Looking for a corporate solution? Contact us.

Sıkça Duyduğumuz Sorular

Unutmayın ki dijital pazarlama dinamikleri her firma & sektör özelinde değişiklik gösterir.

En etkili dijital pazarlama kanalları söz konusu olduğunda kolay bir cevap yoktur. Bununla birlikte, en popüler ve etkili dijital pazarlama kanallarından bazıları e-posta pazarlaması, sosyal medya pazarlaması ve arama motoru pazarlamasını içerir. En etkili dijital pazarlama kanalları, şirketin ürünleri veya hizmetleri için en iyi yatırım getirisini sağlayan kanallardır. En iyi kanallar şirkete bağlı olarak değişeceğinden, bu sorunun herkese uyan tek bir cevabı yoktur.

Dijital pazarlama sonuçlarını iyileştirmenin birkaç yolu vardır. Bunlar şunları içerir:

-Güçlü ve etkili bir dijital pazarlama stratejisi geliştirmek

-İlgi çekici ve hedeflenen içerik oluşturma

-Sosyal medyayı etkin kullanmak

-Etkileşimli bir e-posta listesi oluşturmak ve sürdürmek

-Web sitenizi arama motorları için optimize etmek

-Etkili çevrimiçi reklam kampanyaları yürütmek

-Sonuçlarınızı takip etme, ölçme ve analiz etme

1. Net bir stratejiye sahip olmamak: Net bir strateji olmadan dijital pazarlama çabalarınız muhtemelen verimsiz ve etkisiz olacaktır. Hangi hedeflere ulaşmak istediğinizi bildiğinizden emin olun ve faaliyetlerinizi buna göre planlayın.

2. Yeterli kaynak ayırmamak: Dijital pazarlama zaman, emek ve para gerektirir. Sonuçları görmek için bu kaynakların her birinden yeterince ayırdığınızdan emin olun.

3. Sonuçları takip etmeme: Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görebilmeniz için dijital pazarlama faaliyetlerinizin sonuçlarını takip etmek önemlidir. Bu şekilde stratejinizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

4. Duyarlı olmama: Dijital dünyada işler hızlı hareket eder. Değişikliklere duyarlı olduğunuzdan emin olun, böylece

5. Dijital pazarlama kampanyalarımın sonuçlarını nasıl ölçebilirim?

Programatik reklamcılık, reklamların otomasyon kullanılarak alınıp satıldığı bir reklam biçimidir. Bu, reklamların manuel olarak değil, otomatik bir sistem aracılığıyla alınıp satıldığı anlamına gelir.

Dijital pazarlama ise ürün veya hizmetleri çevrimiçi olarak tanıtma ve satma sürecidir. Bu, sosyal medya, e-posta ve web sitesi gibi çeşitli kanallar aracılığıyla yapılabilir.

Dijital pazarlama, çevrimiçi olarak gerçekleşen çeşitli pazarlama faaliyetlerini ifade eden geniş bir terimdir. Bu, bir web sitesi oluşturma ve yönetme, dijital kampanyalar geliştirme ve yönetme ve potansiyel müşterilere ulaşmak için çeşitli dijital kanalları kullanma gibi şeyleri içerebilir.

Çok kanallı pazarlama, dolaylı ve doğrudan iletişim kanallarının bir kombinasyonunu kullanarak müşterilerle etkileşim kurma uygulamasıdır. Çok kanallı pazarlamanın amacı, müşterinin nereden ve nasıl ulaştığına bakılmaksızın sorunsuz ve tutarlı bir müşteri deneyimi sağlamaktır.

Omnichannel marketing, bir markanın müşterileriyle etkileşim kurduğu her kanaldan elde ettiği bilgileri birleştirerek onlarla bireysel deneyimler sunması anlamına gelir. Bu, markaların müşterileriyle herhangi bir cihazdan veya kanaldan etkileşim kurmalarına izin verir.

Blog Yazıları

— Subscribe to the Newsletter

Open Source

GitHub Repo

Follow Us on Twitter

Latest news and updates

Visit App Store

Download for iOS Devices

Telegram Channel

Join the Community

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.
Explore
Drag